Novinky v Restauraci UNO
REKONSTRUKCE Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Úterý, 17 červenec 2012

Vzhledem k rekonstrukci , která proběhla před deseti lety bylo nutné obmněnit i interiér . Chceme se stále odlišovat od klasických a nudných restauračních interiérů . Restaurace je stále uzpůsobena i pro pořádání sobotních tanečních večerů  , včetně jediného světelného parketu v Kroměříži . Po rekonstrukci jsem rozšířili i nekuřáckou část . Zejména to ocení nekuřáci , kteří nás nechtěli navštěvovat z důvodu velkého počtu kuřáků.Shlédnutí rekonstrukce je možné shlédnout ve fotogaleri v albumu Rekonstrukce 2012 .  

Aktualizováno ( Pátek, 24 srpen 2012 )
 
ZA ČISTÝ VZDUCH Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Čtvrtek, 10 březen 2011

Nechceme dělat nekuřáckou restauraci vzhledem k vysokému počtu našich zákazníků kteří kouří . Proto jsme pro Vás nainstalovali nejvýkonější čističe vzduchu ARTEL DT344 , které odstarní  až 99 % vzduch znečišťujících látek , čističky jsme navíc doplnili i karbonovým filtrem z důvodu velkého počtu kuřáků. Proto by jste se již neměli obávat navštívit naši restauraci z důvodu jakéhokoliv zápachu . Pro nekuřáky však máme samozřejmě vyhrazen i uzavřený salonek s klimatizací a rekuperačním větráním .

Aktualizováno ( Čtvrtek, 10 březen 2011 )
 
KLIMATIZACE Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Úterý, 08 červen 2010

Vzhledem k stále častějším tropickým teplotám jsme pro Vás vylepšili tepelnou pohodu naší restaurace. Nainstalovali jsme proto výkonné splitové klimatizace SINCLAIR QUEEN INVERTOR . Teplotu jsme nastavili na 25 stupňů , aby nevznikal teplotní šok jak bývá obvyklé v supermarketech a jiných zařízeních tohoto typu. Bývá tam teplotní rozdíl daleko větší než doporučovaných 6 stupňů a proto jsme náchylní k nachlazení. U nás se tedy nemusíe obávat užít si naplno klimatizované místnosti.

Aktualizováno ( Úterý, 08 červen 2010 )
 
ZASTŘEŠENÍ ZAHRÁDKY Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Pondělí, 05 říjen 2009

Připravili jmse pro Vás možnost posezení pod zastřešenou zahrádkou s přitápěním při sychravém počasí. Tuto možnost máte díky stahovací markýze , která Vás ochrání před nepřízní počasí. Bohužel při teplotách do 10 stupňů a deštivém počasí tato možnost není.

Aktualizováno ( Úterý, 08 červen 2010 )
 
MENU NA VÁŠ EMAIL Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Sobota, 14 březen 2009

Nechce se Vám dívat na naše stránky co máme připravené na dnešní menu. Stačí se jen jednoduše zaregistrovat na našich stránkách v sekci denní menu a automaticky Vám budeme zasílat denní menu na Vaši emailovou adresu. Každé ráno tak budete mít ve své schránce naši aktuální nabídku hotových jídel .

Aktualizováno ( Neděle, 15 březen 2009 )
 
UNO WI-FI ZDARMA Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Neděle, 13 červenec 2008

Možnost internetového připojení v prostorech restaurace do bezdrátové sítě UNO WI-FI  rychlostí překračující 4 Mbit . Toto internetové připojení je bez limitů a je pro naše zákazníky samozřejmé zdarma.

wifi

Aktualizováno ( Sobota, 14 březen 2009 )
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Výsledky 11 - 19 z 19