Novinky v Restauraci UNO
ZASTŘEŠENÍ ZAHRÁDKY Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Pondělí, 05 říjen 2009

Připravili jmse pro Vás možnost posezení pod zastřešenou zahrádkou s přitápěním při sychravém počasí. Tuto možnost máte díky stahovací markýze , která Vás ochrání před nepřízní počasí. Bohužel při teplotách do 10 stupňů a deštivém počasí tato možnost není.

Aktualizováno ( Úterý, 08 červen 2010 )
 
MENU NA VÁŠ EMAIL Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Sobota, 14 březen 2009

Nechce se Vám dívat na naše stránky co máme připravené na dnešní menu. Stačí se jen jednoduše zaregistrovat na našich stránkách v sekci denní menu a automaticky Vám budeme zasílat denní menu na Vaši emailovou adresu. Každé ráno tak budete mít ve své schránce naši aktuální nabídku hotových jídel .

Aktualizováno ( Neděle, 15 březen 2009 )
 
UNO WI-FI ZDARMA Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Neděle, 13 červenec 2008

Možnost internetového připojení v prostorech restaurace do bezdrátové sítě UNO WI-FI  rychlostí překračující 4 Mbit . Toto internetové připojení je bez limitů a je pro naše zákazníky samozřejmé zdarma.

wifi

Aktualizováno ( Sobota, 14 březen 2009 )
 
ZAHRÁDKA Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Čtvrtek, 01 květen 2003

Nyní máte možnost navštívit naše venkovní posezení v Restauraci UNO. Máte možnost posedět na naší zahrádce při osvětlení olejových lamp. Při pořádání akcí lze taktéž využít náš zahradní krb s grilem. Zahrádka je v provozu od května do října . Vzhledem k tomu , že je zahrádka umístěna ve dvoře , nesvítí zde na Vás slunce a je zde proto příjemný stín . Fotografie zahrádky naleznete ve fotogalerii . 

Aktualizováno ( Středa, 14 říjen 2009 )
 
DISCO Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Pátek, 01 listopad 2002

Pro Váš volný čas tu máme sobotní taneční večery . Najdete u nás hudbu 80-tých let tak i nejnovnější hity naší i zahraniční scény. Restaurace UNO je vybavena výkonnou aparaturou i profesionálním osvětlením určeným k provozu diskotéky. Tyto sobotní večery jsou určeny pro všechny věkové kategorie. Pro Vaši představu navštivte naši fotogalerii. Vstupné na tyto akce činí symbolických 20 Kč. Pro Vaše pohodlí jsme zavedli systém konzumačních lístků. Proto můžete platit za konzumaci až při odchodu u našeho obsluhujícího personálu.

Aktualizováno ( Středa, 14 říjen 2009 )
 
HOTOVÁ JÍDLA Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Středa, 10 říjen 2001

Můžeme Vám nabídnout  výběr ze  4 hotových jídel , které se pro Vás mění každý den. Hotová jídla podáváme od 10.30 - 14.30 hodin nebo do vyprodání. Samozřejmostí je i možnost objednání minutkových jídel z našeho stálého jídelního lístku. Cena hotových jídel se pohybuje cca 60 Kč. Pro větší skupiny osob lze po předchozí domluvě uvařit dle přání , nebo připravit tzv. Švédský stůl . Dále máte možnost v letních měsícíh využít i oblíbeného salátového vozíku .

Aktualizováno ( Středa, 14 říjen 2009 )
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Výsledky 11 - 16 z 16