Novinky v Restauraci UNO
ZÁKAZ KOUŘENÍ PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Čtvrtek, 19 leden 2017

Dne 31.5.2017 vychází zákon , který nařizuje zákaz kouření nejen v naší restauraci , ale obecně ve všech restauracích a barech . Tento zákon vychází na zajímavý den bez tabáku  , který vyhlašuje WHO s motem " Tabák ohrožuje rozvoj ". Dle tohoto zákona však stále bude možné kouřit na zahrádkách nebo před restaurací , takže se nekuřáci stejně nevyhnou střetu s kuřáky . Dle našeho názoru je tento zákon diskriminační i když byli restaurace rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část , takže zákazník měl volbu kde chce sedět . Bohužel se budeme muset tímto novým zákonem řídit a ve vnitřních prostorech restaurace se již nadále nebude kouřit . Děkujeme za pochopení. 

 

 

 

 

 Světový den bez tabáku 2017:<br>Tabák ohrožuje rozvoj

 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 19 leden 2017 )
 
PLATEBNÍ KARTY PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Čtvrtek, 06 březen 2014

Bezhotovostní platby u Čechů zdomácněly, lidé platí kartou i drobné nákupy .Lidé jsou čím dál víc nakloněni placení malých částek kartou. Více než třetina lidí nemá problém zaplatit bezhotovostně nákup v hodnotě menší než 50 korun. Průměrná částka, kterou by lidé zaplatili kartou, se oproti roku 2012 dokonce snížila z 600 korun na 205 korun. Bezkontaktní platby malým částkám nahrávají a jsou stále častěji využívány k drobným nákupům . Více jak polovina držitelů bezkontaktních karet by uvítala tuto metodu placení . Proto jsme se rozhodli pro Vás zavést bezdrátový platební terminál s možností platby i bezkontaktně bez nutnosti zadávat PIN do hodnoty 500 Kč. Platbu kartou prosím hlaste předem aby jsme si vzali se sebou toto zařízení .

 

Související obrázek

 

Aktualizováno ( Úterý, 26 prosinec 2017 )
 
Maurerův výběr PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Pondělí, 06 květen 2013

Naše restaurace byla zařazena do nezávislého průvodce po nejlepších a nejzajímavějších restaurací v ČR do Maurerova výběru .  Budeme se snažit se v tomto výběru udržet a poskytnout vám jen ty nejlepší možné služby . Přijďte i vy ochutnat naše denní menu nebo přijďte na naše speciality nejen na lávovém grilu nebo na originál kubánské MOJITO nebo DAIQUIRI . Z naší nabídky si určitě vybere každý , protože vaříme poctivě z čerstvých surovin a vše se snažíme poctivě uvařit . Nehrajeme si na zážitkovou gastronomii , ale snažíme se vařit i obyčejná a hlavně dochucená jídla. Budeme jen rádi pokud nás navštívíte a sami ochutnáte a uděláte si vlastní názor.

 

                    box1

 

 

Aktualizováno ( Středa, 05 červen 2013 )
 
BEZDRÁTOVÝ ČÍŠNÍK PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Úterý, 22 leden 2013

Vzhledem k urychlení objednávek jsme zavedli bezdrátový terminál SYMBOL s čtečkou čárového kódu. Po objednávce se již nemusí nikde nic přepisovat a vkládat do pokladny. Vaše objednávka je bezdrátově zavedena do pokladny a vytisknuta v kuchyni i na baru. Tímto se snažíme eliminovat čas potřebný na přípravu vaší objednávky. Vzhledem k možnosti kombinace deního menu prosíme o hlášení vybrané kombinace ve tvaru A1 , B2 , C3 nebo i jiné možné kombinace. Tímto usnadníte a urychlíte objednávku , která je pro nás srozumitelnější a eliminuje se tímto případné nedorozumění . Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení při objednávkách , které můžeme rychleji realizovat. 

 

                     box2

Aktualizováno ( Čtvrtek, 06 březen 2014 )
 
PROHIBICE PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Sobota, 15 září 2012

Vážení zákazníci , dne 14.září 2012 bylo vyhlášeno ministrem zdravotnictví  mimořádné opatření (některými médii interpretované jako prohibice). Nařízením byl zakázán prodej alkoholu s obsahem 20 % a více . Veškerý alkohol s menším obsahem než 20 % zůstává beze změn v prodeji. V naší restauraci samozřejmě prodáváme pouze kolkovaný alkohol , ale zákaz se vztahuje na všechny bez rozdílu. Z důvodu vysokých postihů a sankcí se proto nedožadujte tohoto sortimentu , který nesmí být vystaven ani prodáván . Děkujeme za pochopení .

Aktualizováno ( Sobota, 15 září 2012 )
 
REKONSTRUKCE PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Úterý, 17 červenec 2012

Vzhledem k rekonstrukci , která proběhla před deseti lety bylo nutné obmněnit i interiér . Chceme se stále odlišovat od klasických a nudných restauračních interiérů . Restaurace je stále uzpůsobena i pro pořádání sobotních tanečních večerů  , včetně jediného světelného parketu v Kroměříži . Po rekonstrukci jsem rozšířili i nekuřáckou část . Zejména to ocení nekuřáci , kteří nás nechtěli navštěvovat z důvodu velkého počtu kuřáků.Shlédnutí rekonstrukce je možné shlédnout ve fotogaleri v albumu Rekonstrukce 2012 .  

Aktualizováno ( Pátek, 24 srpen 2012 )
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 10 z 14