Novinky v Restauraci UNO
REKONSTRUKCE ZÁCHODŮ Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Sobota, 01 červen 2019

Byla zahájena dlouho plánovaná rekonstrukce záchodů . Velice se omlouváme zákazníkům , že bude rekonstrukce probíhat za provozu , ale nechtěli jsme uzavírat provoz na delší dobu než je nezbytně nutné . Nově zrekonstruované záchody budou odměnou za vaši trpělivost a pochopení . Sociální zařízení bude vybaveno dle nejnovějších a moderních standardů pro WC od firem FRANKE , KIMBERLY-CLARK , GEBERIT a SANELA . Samozřejmostí bude rekuperační větrání firmy VORTICE . Záchody budeme opět uzamykat , aby jsme zajistili nejvyšší možnou čistotu tohoto sociálního zařízení . Dvěře budou elektronicky uzaviratelné na RF čipový klíč . 

 Související obrázek

Aktualizováno ( Pondělí, 10 červen 2019 )
 
LASEROVÝ PROJEKTOR Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Pondělí, 31 prosinec 2018

Pořídili jsme pro vás laserový Full-HD projektor LG HF85JS a elektrické roletové plátno o úhlopříčce 300 cm . Tento data projekční systém lze po dohodě využít i pro vaše soukromé akce , jakou jsou narozeniny , stužkovací večírky a další prezentaci . Na projektoru je technicky možné spustit i vysílání sportovních přenosů , filmů či videoklipů . Projektor je napojený na zvukovou aparaturu a tudíž lze zapojit i mikrofon a živě komentovat projekci nebo využít aparatury ke zvukové kulise . V případě zájmu o využití tohoto zařízení je však nutné domluvit se minimálně 24 hodin předem , protože musíme vyzkoušet váš zdroj dat . Doporučujeme proto flash disk a standartní datový formát , aby jsme nemuseli řešit technické problémy při samotné akci a mohli jste si přepínat vaši prezentaci sami .

 

 

 

Image result for lg allegro 85js 

 

Aktualizováno ( Pondělí, 31 prosinec 2018 )
 
ZÁKAZ KOUŘENÍ Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Čtvrtek, 19 leden 2017

Dne 31.5.2017 vychází zákon , který nařizuje zákaz kouření nejen v naší restauraci , ale obecně ve všech restauracích a barech . Tento zákon vychází na zajímavý den bez tabáku  , který vyhlašuje WHO s motem " Tabák ohrožuje rozvoj ". Dle tohoto zákona však stále bude možné kouřit na zahrádkách nebo před restaurací , takže se nekuřáci stejně nevyhnou střetu s kuřáky . Dle našeho názoru je tento zákon diskriminační i když byli restaurace rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část , takže zákazník měl volbu kde chce sedět . Bohužel se budeme muset tímto novým zákonem řídit a ve vnitřních prostorech restaurace se již nadále nebude kouřit . Děkujeme za pochopení. 

 

 

 

 

 Světový den bez tabáku 2017:<br>Tabák ohrožuje rozvoj

 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 19 leden 2017 )
 
PLATEBNÍ KARTY Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Čtvrtek, 06 březen 2014

Bezhotovostní platby u Čechů zdomácněly, lidé platí kartou i drobné nákupy .Lidé jsou čím dál víc nakloněni placení malých částek kartou. Více než třetina lidí nemá problém zaplatit bezhotovostně nákup v hodnotě menší než 50 korun. Průměrná částka, kterou by lidé zaplatili kartou, se oproti roku 2012 dokonce snížila z 600 korun na 205 korun. Bezkontaktní platby malým částkám nahrávají a jsou stále častěji využívány k drobným nákupům . Více jak polovina držitelů bezkontaktních karet by uvítala tuto metodu placení . Proto jsme se rozhodli pro Vás zavést bezdrátový platební terminál s možností platby i bezkontaktně bez nutnosti zadávat PIN do hodnoty 500 Kč. Platbu kartou prosím hlaste předem aby jsme si vzali se sebou toto zařízení .

 

Související obrázek

 

Aktualizováno ( Úterý, 26 prosinec 2017 )
 
Maurerův výběr Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Pondělí, 06 květen 2013

Naše restaurace byla zařazena do nezávislého průvodce po nejlepších a nejzajímavějších restaurací v ČR do Maurerova výběru .  Budeme se snažit se v tomto výběru udržet a poskytnout vám jen ty nejlepší možné služby . Přijďte i vy ochutnat naše denní menu nebo přijďte na naše speciality nejen na lávovém grilu nebo na originál kubánské MOJITO nebo DAIQUIRI . Z naší nabídky si určitě vybere každý , protože vaříme poctivě z čerstvých surovin a vše se snažíme poctivě uvařit . Nehrajeme si na zážitkovou gastronomii , ale snažíme se vařit i obyčejná a hlavně dochucená jídla. Budeme jen rádi pokud nás navštívíte a sami ochutnáte a uděláte si vlastní názor.

 

              

Nalezený obrázek pro maurerův výběr
Aktualizováno ( Pondělí, 30 září 2019 )
 
BEZDRÁTOVÝ ČÍŠNÍK Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Úterý, 22 leden 2013

Vzhledem k urychlení objednávek jsme zavedli bezdrátový terminál SYMBOL s čtečkou čárového kódu. Po objednávce se již nemusí nikde nic přepisovat a vkládat do pokladny. Vaše objednávka je bezdrátově zavedena do pokladny a vytisknuta v kuchyni i na baru. Tímto se snažíme eliminovat čas potřebný na přípravu vaší objednávky. Vzhledem k možnosti kombinace deního menu prosíme o hlášení vybrané kombinace ve tvaru A1 , B2 , C3 nebo i jiné možné kombinace. Tímto usnadníte a urychlíte objednávku , která je pro nás srozumitelnější a eliminuje se tímto případné nedorozumění . Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení při objednávkách , které můžeme rychleji realizovat. 

 

                     

  • Nalezený obrázek pro symbol mc 50 gastro
Aktualizováno ( Pondělí, 30 září 2019 )
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 10 z 16